Bulutsan İnşaat
İnşaat Elektrik,Elektronik,Temizlik,Hayvancılık, Nak.San.Tic.Ltd.Şti

Buradasınız: Anasayfa > Kurumsal - Hakkımızda

Kurumsal - Hakkımızda

BULUTSAN İNŞ.ELEKTRİK ELEKTRONİK 2012’den günümüze dek doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla inşaat ve elektrik elektronik sektöründe kökleşmiş örnek bir firma yolundadır..

BULUTSAN özellikle Elektrik ve Elektronik Konut ve Ticari yaşam alanları konusunda uzman ekibi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız kurulduğu günden buyana inşaat, elektrik - elektronik , taahhüt, demir-kalıp, izolasyon, membran, su isale hattı, sulama suyu montajı gibi alanında uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini günümüz teknolojisiyle birleştirerek mükemmel bir altyapı oluşturmuş böylelikle günümüz koşullarına uyarlı, rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanlar yaratmıştır.

BULUTSAN inşaat inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği projelerde % 100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.